රූ රැජිණියන්ට මොකද්ද මේ සිද්ධ වෙන්න යන්නේ ? තවත් රැජිණක් ඒ අතර… (PHOTOS)

“රාම් සේතු” චිත්‍රපටය අක්ෂේ කුමාර් සහ ජැකලින් ෆර්නැන්ඩස් සමඟ මේ වන විට රූගත කිරීම් අවසන් කර තිබෙනවා. අක්ෂේ සහ ජැකලින් චිත්‍රපටයේ අවසන් දිනය මුළු කාර්ය මණ්ඩලයම සමඟින් විනෝද වූ ආකාරය නළු නිළියන් විසින් සමාජ මාධ්‍යවල බෙදා ගත් වීඩියෝ සහ පින්තූර හරහා රසිකයින්ට දැක බලාගන්න පුළුවන් වුණ බව ඉන්දීය මාධ්‍ය වාර්තා කරනවා. 

මාධ්‍ය පවසන ආකාරයට ආකාරයට රූගත කිරීම් අවසන් දිනයේ ජැකලින් ඉතා නොසන්සුන්ව වගේම කලබලයෙන් හැසිරිලා තියනවා .

ඊට හේතුව ලෙස  “රාම් සේතු” චිත්‍රපටයේ රූගත කිරීමේදී පෞද්ගලික ප්‍රශ්න රැසකට මුහුණ දෙන්නට සිදු වීම කියලා තමයි සඳහන් වෙන්නේ.

 චිත්‍රපටයේ රූගත කිරීම් අවසන් කළ බවත් එය අවසන් දිනය බවත් ඇයට දැනුණු විට ඇය දැඩි ලෙස හැඟීම්බර වි ඉදල තියනවා .

 රූගත කිරීම් අතරතුර, ව්‍යාපෘතියට සම්බන්ධ පුද්ගලයෙක් විසින් ජැකලින් චිත්‍රපට නිෂ්පාදක අභිෂේක් ෂර්මා සහ රංගන ශිල්පී ආක්ෂේ කුමාර් සමඟ සමීප සම්බන්ධතාවයක් පැවැත්වූ ආකාරයද ගැන ප්‍රකාශ කර තිබුණා.

රූගත කිරීම් අවසන් දිනයේදී ඇය කලබල වූ අතර ඇය චිත්‍රපටය නිර්මාණය කළ දුෂ්කර ගමන ගැන සහ පෞද්ගලික දුෂ්කරතා මැද එය රූගත කළ ආකාරය ගැන චිත්‍රපට නිෂ්පාදකයා සහ ඇගේ සම නිළිය සමඟ කතා කළා. ජැකලින් ආගමික පොත්පත් කියවමින් සිටියා. චිත්‍රපටිය රූගත කරන අතරවාරයේදී ඇයගේ පෞද්ගලික ගැටලුවකදී ඇයව සනසන්නටත්, ඇගේ සිත සන්සුන් කිරීමටත් ඇයගේ කාර්ය මණ්ඩලය වෙහෙස වී තිබෙනවා.

මවගේ සෞඛ්‍යයේ සිට ඇය ප්‍රසිද්ධියට පත්වන සුකේෂ් චන්ද්‍රසේකර් සමඟ සිටින ඡායාරූප සමඟ ඇති අපකීර්තිය දක්වා ඇයට ඇතිවූ බාධාවක් හා මානසික ආතතියෙන් මිදීමට  මෙම “රාම් සේතු” චිත්‍රපටය හොඳ අවස්තාවක් වූ බවයි වැඩිදුරටත් සඳහන් කළේ.

ජැකලින් ෆර්නැන්ඩස් සහ කොන්මන් සුකේෂ් චන්ද්‍රසේකර් (Conman Sukesh Chandrasekhar ) සමග ඇයගේ සමීප ඡායාරූප අන්තර්ජාලයට මුදා හැරීමෙන් අන්තර්ජාලයේ ආන්දෝලනයක් ඇති කළ අතර පසුගිය මාසයේදී ජැකලින් මාධ්‍යයෙන් ඉල්ලා සිටියේ ඇයගේ පෞද්ගලිකත්වයට සහ පුද්ගලික අවකාශයට “අනතුරක් වන” ඡායාරූප ප්‍රචාරය නොකරන ලෙසයි.තවද කාර්ය මණ්ඩලයම සමඟින් විනෝද වූ ආකාරය නළු නිළියන් විසින් සමාජ මාධ්‍යවල බෙදා ගත් වීඩියෝ සහ පින්තූර ප්‍රචාරය නොකරන ලෙසද ඉල්ලා තිබුනා. ඒ පිලිබදවද ඇය තම සමාජ මාධ්‍යකද සටහනක් පළකර තිබුනා.

දැනට මුදල් විශුද්ධිකරණ නඩුව විභාග කරන බලාත්මක අධ්‍යක්ෂ මණ්ඩලය විසින් අත්අඩංගුවට ගෙන ඇති සුකේෂ් ජැකලින්ට මිල අධික තෑගි රාශියක් ලබා දුන් බව වාර්තා වෙන බවයි විදෙස් මාධ්‍ය වාර්තා කරන්නේ 

Related posts

Leave a Comment